phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Create a new user account.
lv: Izveidot jaunu lietotāja kontu.

en: Request new password via e-mail.
lv: Pieprasīt jaunu paroli e-pastā

en: Replies
lv: Atbildes

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Forum
lv: Forums

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Forum statistics
lv: Foruma statistika

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Topic
lv: Tēma

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: @count komentārs
lv[1]: @count komentāri
lv[2]: @count komentāri

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Space
lv: Atstarpe

en: New forum topics
lv: Jaunas foruma tēmas

en: Language negotiation
lv: Valodas noteikšana

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru
