phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Create a new user account.
pl: Tworzy nowe konto użytkownika.

en: Request new password via e-mail.
pl: Prośba o przesłanie nowego hasła e-mailem.

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Teaser
pl: Skrót

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Forum statistics
pl: Statystyki forum

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Topic
pl: Temat

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: 1 comment | @count comments
pl[0]: 1 komentarz
pl[1]: @count komentarze
pl[2]: @count komentarzy

en: Passed
pl: Zdany

en: Space
pl: Odstęp

en: Personal messages
pl: Wiadomości prywatne

en: New forum topics
pl: Nowe tematy

en: Read
pl: Przeczytane

en: 7 days
pl: 7 dni

en: Language negotiation
pl: Określanie pożądanego języka

en: Add comment link
pl: Odnośnik dodawania komentarzy

en: All results
pl: Wszystkie wyniki

en: 14 days
pl: 14 dni
