phpBB Forum Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: user
sv: användare

en: Create a new user account.
sv: Skapa ett nytt användarkonto

en: Request new password via e-mail.
sv: Begär nytt lösenord via e-post.

en: Replies
sv: Svar

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Teaser
sv: Ingress

en: Include
sv: Inkludera

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: User role
sv: Användarroll

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: Forum statistics
sv: Statistik för forum

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Topic
sv: Ämne

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: 1 month
sv: 1 månad

en: 1 comment | @count comments
sv[0]: 1 kommentar
sv[1]: @count kommentarer

en: Space
sv: Blanksteg

en: Auto
sv: Automatiskt

en: New forum topics
sv: Nya diskussionsämnen

en: Language negotiation
sv: Språkförhandling

en: Add comment link
sv: Länk för "Lägg till kommentar"
