PHP Configuration (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Development
am: ልማት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ
