PHP Configuration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Item
ar: عنصر

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Add new
ar: إضافة جديد
