PHP Configuration (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add new
bo: གསར་བ་ཁ་སྣོན
