PHP Configuration (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj
