PHP Configuration (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Item
es: Elemento

en: Development
es: Desarrollo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: Add new
es: Añadir nuevo
