PHP Configuration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Item
et: Kirje

en: Development
et: Arendus

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Add new
et: Lisa uus
