PHP Configuration (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Item
gl: Elemento

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Add new
gl: Engadir novo
