PHP Configuration (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Item
he: פריט

en: Development
he: פיתוח

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Add new
he: הוספת חדש
