PHP Configuration (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Item
hr: stavka

en: Development
hr: Razvoj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Add new
hr: Dodaj novi
