PHP Configuration (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել
