PHP Configuration (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add new
ka: ახლის დამატება
