PHP Configuration (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: Add new
ps: نوی زیاتول
