PHP Configuration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Item
sk: Položka

en: Development
sk: Vývoj

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Add new
sk: Pridať nový
