PHP Configuration (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Item
sv: Artikel

en: Development
sv: Utveckling

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Add new
sv: Lägg till ny
