PHP Configuration (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Item
ta: உருப்படி

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Add new
ta: புதிதை சேர்
