PHP Configuration (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Item
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Add new
th: เพิ่มใหม่
