PHP Configuration (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Item
tr: Öğe

en: Development
tr: Geliştirme

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Add new
tr: Yeni ekle
