PHP Configuration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Item
uk: Елемент

en: Development
uk: Розробка

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Add new
uk: Додати новий

en: Are you sure you want to delete this configuration?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю конфігурацію?
