PHP Configuration (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Item
ur: شے

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
