PHP Configuration (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Item
be: Элемент

en: Development
be: Распрацоўка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)
