PHP Configuration (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Item
cs: Položka

en: Development
cs: Vývoj

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Add new
cs: Přidat nový
