PHP Configuration (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Item
fi: Nimike

en: Development
fi: Kehitys

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Add new
fi: Lisää uusi
