PHP Configuration (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Item
hu: Tétel

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Add new
hu: Új hozzáadása
