PHP Configuration (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Item
id: Barang

en: Development
id: Pengembangan

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: Save
id: Simpan

en: Add new
id: Tambah baru
