PHP Configuration (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Item
is: Hlutur

en: Development
is: Þróun

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Add new
is: Bæta við
