PHP Configuration (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Development
kk: Дамыту

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау
