PHP Configuration (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Item
ne: वस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
