PHP Configuration (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Development
os: Райрæзт

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: Save
os: Ныффысс
