PHP Configuration (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Development
fa: توسعه

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Add new
fa: افزودن جدید
