PHP Configuration (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Item
ro: Produs

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Add new
ro: Adaugă nou
