PHP Configuration (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Development
az: Develop

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Add new
az: Yenisin əlavə et
