PHP Configuration (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
