PHP Configuration (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Value
it: Valore

en: Item
it: Elemento

en: Development
it: Sviluppo

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Add new
it: Aggiungi nuovo
