PHP Configuration (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Item
ja: 項目

en: Development
ja: 開発

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Add new
ja: 新規追加
