PHP Configuration (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Item
oc: Element

en: Development
oc: Desvolopament

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add new
oc: Apondre novèl
