PHP Configuration (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Item
ru: Элемент

en: Development
ru: Разработка

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Add new
ru: Добавить новый
