PHP Configuration (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Development
sl: Razvoj

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani
