PHP Configuration (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
