PHP Configuration (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Item
te: అంశం

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు
