phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Time Format
cs: Formát času
