phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Theme
cy: Thema

en: Never
cy: Byth

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Time Format
cy: Fformat Amser
