phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Date Format
de: Datumsformat

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Always
de: Immer

en: Never
de: Nie

en: Anonymous
de: Gast

en: Default title
de: Standard-Titel

en: Time Format
de: Zeitformat

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: Default Title
de: Standard-Titel

en: Clock
de: Uhr

en: Short Url
de: Kurz-URL

en: Admins
de: Verwalter

en: Channel Name
de: Kanalname
