phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Theme
el: Θέμα

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Time Format
el: Μορφοποίηση ώρας
