phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Theme
gl: Tema

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Never
gl: Nunca

en: Anonymous
gl: Anónimo
