phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Language
he: שפה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Never
he: אף פעם

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Time Format
he: סגנון זמן
