phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Theme
it: Tema

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Time Format
it: Formato orario

en: Clock
it: Orologio

en: Admins
it: Amministratori
