phpFreeChat integration (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Theme
lt: Tema

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Time Format
lt: Laiko formatas
